Aikataulut

FunFit ja Power Gym Ryhmäliikunta Aikataulut

Kevät 7.1. – 13.05.2018

FunFit

Kouvolankatu 30

MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai
MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai
10.30

Seniori Jooga / NM

6.45

FlowJooga / NM

10.30

Äiti-naperojumppa / NM

9.15

Pumppitrimmi / NM

11.30

Lavis RT/NM

18.45

Pilates / NM

16.30

Yksityistunti

17.30

Lavis / EU

10.30

Äiti-vauva ryhmä / NM

17.30

Hot Body Jooga NM, SJ

15.00

HotBodyJooda / NM

17.40

Hot Jooga / NM

18.50

Hot Body Jooga / NM

11.30

Seniori Lihaskunto / NM

17.40

KiddieJam / PH

17.45

Lämpö Pilates / NM

Power Gym

Tommolankatu 18

MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai
9.15

Pumppitrimmi / KK

9.15

Pumppitrimmi / NM

7.00

TRX / NM

16.20

TRX 50' / MM

7.00

LM Body Pump / Saara

9.00

Cycling 40' / EA

15.30

Cycling 40' / EU

16.20

Zumba Fitness / NM

17.30

Pumppitrimmi / kk

9.15

pumppitrimmi / NM

17.15

Kahvakuula / MT

9.00

Pilates / NM

10.00

Pumppitrimmi / KK, NM

16.20

Zumba Fitness / NM

17.30

TRX 50' / NM

18.40

TehoCycling 45' / KK

16.20

Zumba-lihaskunto /

18.25

Cycling 30' / KK

15.30

Cycling 45 / NM

11.10

LM Body Combat / EA

17.25

LM Body Jam / NM

18.30

Les Mills / HS

19.30

Zumba Fitness / NM

17.30

Cycling / SJ, EA

19.05

Pumppitrimmi 30'/ KK

16.50

Kahvakuula / NM,
OJ

12.15

Zumba Fitness / NM

18.30

LM Body Jam / EA,
SJ

19.00

Cycling / IK

18.30

Body Pump / EA, SJ

19.45

Body Balance / NM

17.30

Pumppitrimmi / ANR

13.20

Pilates / NM

19.40

LM Body Balance / SJ, NM

19.50

FasciaMe / IK

19.45

Pilateskehonhuolto /
EU, NM

MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai

TFW / Power Gym

Tommolankatu 18

MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai
MaanantaiTiistaiKeskiviikkoTorstaiPerjantaiLauantaiSunnuntai
6.30

Morning Workout / OJ

17.00

Family Warrior 45' / OJ

17.30

Hurrikaani / NM

17.00

Teens Warrior / EU

17.30

Hurrikaani / ST,
EU

10.00

Total Body / ST,
EU

11.00

Voima 2 / ST

17.00

Eritysissoturit / EU

18.00

Voima 2 / OJ

18.40

Voima 1 / EU

19.10

Voima 2 / EU

>11.05

TFW KIDS / ST,
EU

18.30

Speed & Strength / JK

18.15

Hurrikaani / JK

12.00

Hurrikaani / ST,
EU

19.30

Kehonhuolto 30' / HK

19.20

Voima 1 / JK